Про це на своїй сторінці в facebook заявив народний депутат від Радикальної партії Олексій Ленський, котрий недавно назначений новим куратором області від партії:

«Житомирська Радикальна партія Олега Ляшка готова до сесії. Провівши аналіз місцевого бюджету, нам є що сказати і меру і Житомирянам. Сесія буде гарячою.» — написав нардеп.

Схоже,  що думку народного обранця поділяють і місцеві депутати від партії, котрі вже також виразили своє занепокоєння деякими строками в бюджеті міста на 2017 рік. Ірина Ярмоленко, журналіст і активний громадський діяч, як депутат вже відреагувала на перший проект бюджету міста, та написала про те, що допоки не будуть вирішенні всі болючі питання в ньому, фракція Радикальної партії Олега Ляшка в міськраді голосувати за нього не буде:

«Вчора взяла перший проект бюджету на 2017 рік. Моя позиція така: до поки ми не погодимо усі болючі питання в бюджеті, переконуватиму колег не голосувати. А це і питання ПТУ, і доступного житла для молоді, і позашкільної освіти, і єдиного підземного переходу, який вже в геть аварійному стані, і ряду інших «обіцянок-цяцянок» від влади, які були не виконані в 2016! Зокрема, мова про паркан в школі, без якого діти вибігають на проїжджу частину, і убитий штучний стадіон в ЗОШ 5, де молодь (ще під час виборчої кампанії) отримала травми, і необлагородження яру, в якому діти знаходять шприци та купа бруду недоглянутого, ну і це лише початок списку» — написала депутат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *